Nákupní košík 0 ks za 0

RECKITT BENCKISER HEALTHCARE (UK) LTD., HULL

Produktů:  12 | 45 | 90
 1 

Gaviscon liquid Peppermint por.sus.1x300ml

Gaviscon liquid Peppermint por.sus.1x300ml

Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity...

187 Kč

Nurofen 400mg tbl.obd.24

Nurofen 400mg tbl.obd.24

Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika,...

87 Kč

Nurofen pro děti Jahoda 20mg/ml por.sus.200ml II

Nurofen pro děti Jahoda 20mg/ml por.sus.200ml II

Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky...

269 Kč

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.20 I

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.20 I

Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen. Ibuprofen tiší...

131 Kč

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.30

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.30

Přípravek se užívá při mírných až středně silných bolestech jako...

165 Kč

SCHOLL tužka na kuří oka 2v1 2g

SCHOLL tužka na kuří oka 2v1 2g

Pero se škrabkou a tekutý ošetřující přípravek 1 ml e NET....

391 Kč

Strepfen 8.75mg pas.24ks

Strepfen 8.75mg pas.24ks

235 Kč

Strepsils Citron bez cukru 0.6mg/1.2mg pas.24

Strepsils Citron bez cukru 0.6mg/1.2mg pas.24

Pastilky Strepsils Citron bez cukru obsahují léčivé látky...

209 Kč

Strepsils Med a Citron 0.6mg/1.2mg pas.24

Strepsils Med a Citron 0.6mg/1.2mg pas.24

Pastilky Strepsils Med a Citron obsahují léčivé látky...

204 Kč

Strepsils Plus 0.6mg/1.2mg/10mg pas.24

Strepsils Plus 0.6mg/1.2mg/10mg pas.24

Strepsils Plus obsahuje dichlorbenzenmetanol a amylmetakrezol,...

226 Kč
Produktů:  12 | 45 | 90
 1 

Produkt:


Pokračovat v nákupu

Přejít do košíku

Nastavení cookies

Vážený návštěvníku, potvrzením pomocí tlačítka "Souhlasím" udělujete souhlas nám a našim partnerům s použitím cookies pro nezbytné, analytické a marketingové účely na tomto zařízení. Volbou Nastavení můžete sami určit, jaké skupiny cookies je možné zpracovávat, popřípadě jejich zpracování úplně zakázat. Ukládání nezbytných cookies probíhá vždy, a to v zájmu zachování funkčnosti webové prezentace.



Nastavení